wyjątkowe chwile

#5: Najpiękniejsze prezenty dla Dziadków

Czy masz już prezent na Dzień Babci i Dziadka? Chcesz podarować coś wyjątkowego, a jednocześnie mieszczącego się w budżecie rodzinnym? Poznaj pomysły na wartościowe prezenty, które sprawią ogromną radość Dziadkom. A przy okazji będą wspaniałą zabawą dla Twojego dziecka, bo we wszystkie pomysły można zaangażować najmłodszych.

W piątym nagraniu podcastu Happy Kids Talk będę opowiadać o tym, jakie prezenty są najpiękniejsze na Dzień Babci i Dziadka. Podpowiadam, co sprawi największą radość Dziadkom oraz Twoim dzieciom, gdyż mogą samodzielnie przygotować coś specjalnego.

Wstęp do nagrania jest w języku polskim. Natomiast całość nagrania jest po angielsku po to, żebyś mogła uczyć się języka angielskiego.

Poniżej znajdziesz linki do aplikacji i zdjęć, o których opowiadam w nagraniu.

Jednocześnie tworzę nagrania do kursu Home Planner. To kurs dzięki któremu uczysz się angielskiego i jednocześnie organizujesz przytulny i wygodny dom. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak będzie wyglądał kurs „od środka”, to pobierz bezpłatny fragment kursu.

Linki z nagrania:

Windows Movie Maker – program do samodzielnego montowania filmików wideo

Tworzenie i edytowanie filmów w systemie Windows 10 – instrukcja w 3 prostych krokach z wykorzystaniem gotowego programu Windows

Prezent na Dzień Dziadka przygotowany przez moje dzieci – domowe ciasteczka zapakowane w papier do pieczenia 😉

podcast tekst transkrypcja Happy Kids Talk Ewa Beczek

Polecam również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *