Kurs online + konwersacje

Angielski codziennie

Praktyczny kurs do nauki angielskiego, z którym będziesz uczyć się systematycznie, dostaniesz dawkę codziennej motywacji i zaczniesz swobodnie mówić po angielsku w każdej sytuacji.

Czy zastanawiałaś się dlaczego Twój angielski jest od lat na tym samym poziomie i nadal nie mówisz po angielsku swobodnie? Niech zgadnę.. Brakuje Ci systematyczności i motywacji?

Pewnie próbowałaś już różnych kursów i aplikacji, ale żaden sposób nie sprawdza się na dłuższy czas i ciężko się zmotywować do codziennej nauki. Więc zostawiasz naukę i zajmujesz się innymi codziennymi sprawami. Jest na to sposób! 

Ucz się wygodnie
i każde 15 minut dziennie wykorzystaj w 100%.

Będziesz się uczyć codziennie i wreszcie zobaczysz efekty nauki, a ja będę z Tobą na każdym kroku tego kursu. Przygotowałam dla Ciebie świetnie zaplanowany kurs i nie będziesz musiała się zastanawiać z jakich materiałów się uczyć i co ćwiczyć. Zrobiłam to już dla Ciebie! 

Przekonaj się, że nauka angielskiego może być przyjemnością!
Zobacz jak wygląda kurs:

kurs angielskiego online dla kobiet

Wygoda i oszczędność czasu

Codziennie otrzymasz materiały do nauki angielskiego online. Zawsze możesz do mnie napisać, a ja Ci odpowiem. Będziemy się też spotykać na konwersacjach grupowych. Wystarczy jedno kliknięcie i już jesteś na spotkaniu!

Skuteczne i ciekawe lekcje

Nie korzystamy z podręczników, ale z autentycznych materiałów (video, grafiki, ćwiczenia online) i autorskich metod. To gwarancja najwyższej jakości materiałów edukacyjnych, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Wszystkie materiały będą dostępne na platformie kursu.

skuteczna nauka angielskiego

Będzie chciało Ci się uczyć!

Każdy tydzień to nowe materiały i będziesz aż czekać na te nowości. Co tydzień spotykasz się też po dawkę motywacji w 3-osobowej grupie, w której zaplanujesz swoje cele w nauce angielskiego. Zobaczysz jak to działa!

Konwersacje grupowe

Czeka Cię super przygoda na cotygodniowych spotkaniach w grupie, gdzie poznasz inne kobiety takie jak Ty i porozmawiasz z nimi przy kawie po angielsku. Zobaczysz jak swobodnie zaczniesz mówić!

kurs angielski codziennie
jak ćwiczyć mówienie po angielsku

Codziennie nowości

Każdego dnia coś nowego, żebyś się nie nudziła: video, ćwiczenia, fiszki ze słówkami, e-maile z pytaniami oraz spotkania na żywo w każdym tygodniu (konwersacje grupowe). Każdego tygodnia zobaczysz jak się rozwijasz i coraz swobodniej mówisz po angielsku.  

Ucz się codziennie i skutecznie!

Nawet jeśli masz mało czasu i słabą motywację.

Zobaczysz efekty nauki, bo słówka i wyrażenia zapamiętasz na zawsze.

5/5
Nie miałam wcześniej wątpliwości żeby rozpocząć lekcję w formie online, bo przy mojej codziennej aktywności to dla mnie tak naprawdę jedyne i idealne rozwiązanie ale przyznam szczerze, że długo szukałam nauczyciela, z którym "złapię klimat" i poczuję się swobodnie. Ewa poznałam poprzez jej podcasty, które ogromnie polecam! Tematyka idealnie wpisuje się w moje zainteresowania i naprawdę obok nauki języka, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Natomiast lekcje z Ewą to złoto 🙂 Świetna atmosfera, fajne tematy do rozmowy i naprawdę pierwszy raz od lat poczułam progres w moich umiejętnościach komunikacji po angielsku, zdecydowanie przełamałam swoją blokadę! Chyba pierwszy raz czuję też po prostu radość z nauki języka. Dodatkowo to co dla mnie jest wielką wartością to elastyczność Ewy - myślę, że dla wielu mam właśnie ta elastyczność i swoboda podczas lekcji jest niezwykle ważna.
Katarzyna Bielecka

Co zawiera kurs:

Kurs trwa 12 lub 24 tygodnie i zawiera codzienną lekcję angielskiego, która zajmie Ci od 10-15 minut oraz konwersacje 45 minut raz w tygodniu. Materiały dostaniesz online codziennie rano.  

Lekcja 1 - Film i słówka

To lekcja z materiałem video i nowymi słówkami. Poznasz nowe zwroty i wyrażenia, a także przypomnisz i utrwalisz słówka. Oglądaj i ćwicz tyle razy ile potrzebujesz. 

Lekcja 5 - Spotkanie “My Goals”

Spotkanie (dla chętnych)
ok. 30-minutowe w 3-osobowej grupie, które zmotywuje Cię do planowania nauki. Spotkanie jest po polsku, ale możecie też rozmawiać po angielsku.

Lekcja 2 - E-mail z 2 pytaniami

Wyobraź sobie, że wymieniasz się e-mailami z koleżanką. Ja przesyłam do Ciebie pytania, a Ty mi odpowiadasz. Piszesz ile chcesz. Dostaniesz też ode mnie odpowiedź!

Lekcja 6 - Odpowiedź e-mail

Dostaniesz ode mnie e-mail z odpowiedzią na Twoje wiadomości. Usiądź wygodnie na kilka minut i poczytaj po angielsku. Tekst będzie napisany specjalnie dla Ciebie. 

Lekcja 3 - Mini-gramatyka

Gramatyka krok po kroku, która przyda Ci się w codziennych sytuacjach. Zrobisz interaktywne ćwiczenia gramatyczne, żebyś czuła się pewniej z angielskim.

Lekcja 7 - Konwersacje grupowe online

Spotkasz się ze mną i innymi osobami na 45 minut, żeby rozmawiać po angielsku w przyjaznej atmosferze. Spotkania w niedziele rano
lub wieczorem (do wyboru).

Lekcja 4 - E-mail z 2 pytaniami

Wyślę Ci e-mail z pytaniami. Odpisz na wiadomość, żeby coraz lepiej radzić sobie w rozmowach na różne tematy. Nie musisz odpisywać na każdy e-mail, ale warto!

Ewa jest niezwykle rzetelną i profesjonalną osobą, znakomicie radzi sobie z nauczaniem online a do tego jako mama trójki dzieci świetnie rozumie ograniczenia innych mam.

– Monika Mazurek

Kurs 12-tygodniowy

Cena 650zł (przedsprzedaż: 325zł)

Przedsprzedaż trwa do 25.09.2022

Kurs 24 -tygodniowy

Cena 1100zł  (przedsprzedaż: 550zł)

Przedsprzedaż trwa do 25.09.2022

Zobacz często zadawane pytania:

Kurs jest dla osób na poziomie A2, czyli takich które trochę znają angielski, ale czują że robią błędy (a nawet dużo!) i chcą nabrać pewności w rozmowach po angielsku. Jeśli potrzebujesz ćwiczyć przydatne słownictwo, chcesz lepiej pisać i mówić, żeby swobodnie rozmawiać na różne tematy, to ten kurs jest dla Ciebie.

Kurs zaczyna się 10.10.2022 (poniedziałek) i trwa 12 tygodni lub 24 tygodnie. Zdecyduj jak długo chcesz mieć dostęp do materiałów i spotkań na żywo. Kurs 12-tygodniowy trwa do 01.01.2023, natomiast kurs 24-tygodniowy kończy się 26.03.2023.

Na tym kursie codziennie spędzisz od 10-15 minut z angielskim (oraz 45 minut na konwersacjach raz w tygodniu). Możesz podzielić ten czas w ciągu dnia i robić to w wolnych chwilach. Najważniejsza jest systematyczność, bo wtedy zobaczysz świetne efekty. Najdłuższe są konwersacje grupowe, które trwają 45minut. Jeśli jednak nie masz tyle czasu, to przyjdź nawet na kilka minut. To też się liczy. A jeśli Ci się nie uda wcale, to zobaczymy się w następnym tygodniu. Super, jeśli zrobisz kurs w 100%, nie jest to jednak konieczne, żeby zobaczyć efekty nauki.

Kurs ma dwie wersje cenowe. Kurs na 12 tygodni kosztuje 650zł (cena w przedsprzedaży to 325zł). Kurs na 24 tygodnie kosztuje 1100zł (cena w przedsprzedaży to 550zł). Przedsprzedaż trwa do 25.09.2022 (do godz. 21.00). To jedyna okazja, żeby kupić kurs w tak niskiej cenie.

Hej, jestem Ewa.

Od zawsze uczę angielskiego, ale od kilku lat wspieram w tym szczególnie mamy, które chcą się uczyć lub pozostać w kontakcie z językiem w domu.

Jestem mamą trojga dzieci. Absolwentką anglistyki i psychologii z 15 –letnim doświadczeniem zawodowym. Twórczynią Happy Kids Talk: kursów angielskiego online dla zabieganych mam i podcastów pod tym samym tytułem. Opowiadam w nich, jak skutecznie się uczyć i motywować, jak rozwijać talenty własne i swoich dzieci, a także jak organizować dom i kreatywnie spędzać czas z rodziną. Wierzę w metodę działania małymi kroczkami i pokazuję innym mamom, jak sprytnie wpleść naukę języka w napięty harmonogram codziennych obowiązków.

Zapraszam na kurs, spodoba Ci się!