Nauka z bestsellerami

Kurs angielskiego - Bookclub

Angielski z inspirującymi książkami rozwojowymi: odkryj nowe możliwości!

Czy marzysz o opanowaniu angielskiego, ale ciągły brak czasu powstrzymuje Cię przed nauką? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie! Zapraszam Cię do udziału w moim najnowszym kursie, kursie Bookclub – pasjonującej podróży po języku angielskim, wykorzystującej moc streszczeń bestsellerowych książek rozwojowych.

Czym jest kurs Bookclub?

To wyjątkowy program stworzony z myślą o mamach, które chcą skutecznie wykorzystać nawet 10 minut w ciągu dnia na naukę angielskiego. Zapomnij o frustrującym szukaniu czasu na czytanie – teraz możesz zdobywać językowe umiejętności, słuchając fascynujących streszczeń najlepszych książek rozwojowych!

Jak to działa?

Po dołączeniu do Bookclub, będziesz otrzymywać co dwa dni nagrania ze streszczeniami książek. Każde nagranie ma około 4 minut, idealnie dopasowane do Twojego napiętego grafiku. To jedna z najszybszych i najprzyjemniejszych metod nauki języka angielskiego!

Co otrzymasz?

  1. Nagrania: Każde 4-minutowe nagranie zawiera streszczenie bestsellerowej książki rozwojowej, zapewniając Ci inspirującą i angażującą naukę.

  2. Transkrypcje: Wszystkie streszczenia będą dostępne również w formie tekstowej, dzięki czemu możesz śledzić treść jednocześnie słuchając i czytając.

  3. Pytania sprawdzające: Zrozumienie to klucz do efektywnej nauki. Dlatego dostaniesz pytania, które pomogą Ci utrwalić nowo zdobyte umiejętności.

  4. Lista słów i wyrażeń: w każdej lekcji rozwiniesz słownictwo dzięki specjalnie przygotowanym listom słów i zwrotów w formie fiszek.

angielski dla mam

Zbuduj codzienny nawyk ucząc się z przyjemnością!

Marzy Ci się opanowanie angielskiego, ale brak czasu sprawia, że nauka wydaje się niemożliwa? Teraz możesz wyrobić sobie codzienny nawyk nauki, który sprawi, że będziesz się uczyć angielskiego z łatwością!

Z łatwością zdobędziesz nowe umiejętności!

Kurs Bookclub to nie tylko skuteczny, ale i łatwy sposób na naukę języka angielskiego. Dzięki przemyślanym streszczeniom bestsellerowych książek rozwojowych, odkryjesz, że nauka może być przyjemnością. Im mniej energii będzie wymagał ten nawyk, tym łatwiej będzie Ci go kontynuować.

Chcesz wypróbować ten kurs?

Zobacz fragment przykładowej lekcji próbnej o książce "Atomic Habits"

To doskonała okazja, aby przekonać się, jak skuteczna i przyjemna może być nauka angielskiego na kursie Bookclub. Nie przegap tej okazji i posłuchaj nagrania o książce "Atomic Habits"!

Oto lista 5 książek z kursu Bookclub:

  1. “Atomic Habits” by James Clear – Atomowe nawyki
  2. “The Gifts of Imperfection” by Brené Brown – Dary niedoskonałości
  3. “The Power of Now” by Eckhart Tolle – Moc teraźniejszości
  4. “Emotional Intelligence” by Daniel Goleman – Inteligencja emocjonalna
  5. “Mindset: The New Psychology of Success” by Carol S. Dweck – Mindset: Nowa psychologia sukcesu

Dołącz do Bookclub i odkryj naukę angielskiego z tym, co Cię interesuje

za jedyne

49 zł

Zapisz się też na listę oczekujących na kurs Bookclub – 25 książek!

The form you have selected does not exist.

Hej, jestem Ewa.

Od zawsze uczę angielskiego, ale od kilku lat wspieram w tym szczególnie mamy, które chcą się uczyć lub pozostać w kontakcie z językiem w domu.

Jestem mamą trojga dzieci. Absolwentką anglistyki i psychologii z 16 –letnim doświadczeniem zawodowym. Twórczynią Happy Kids Talk: kursów angielskiego online dla zabieganych mam i podcastów pod tym samym tytułem. Opowiadam w nich, jak skutecznie się uczyć i motywować, jak rozwijać talenty własne i swoich dzieci, a także jak organizować dom i kreatywnie spędzać czas z rodziną. Wierzę w metodę działania małymi kroczkami i pokazuję innym mamom, jak sprytnie wpleść naukę języka w napięty harmonogram codziennych obowiązków.

Zapraszam na kurs, spodoba Ci się!