planowanie

#27: Co zrobić, by rok szkolny był udany?

Nowy rok szkolny właśnie się zaczyna. Dzieci idą do przedszkoli i szkół. Do miejsc, które już znają z poprzednich lat lub całkiem dla nich nowych. I niezależnie od tego, czy to nowe czy oswojone miejsce, to zawsze jest oczekiwanie, stres i emocje.

W ciągu kilku pierwszych dni te emocje zwykle opadają i zaczyna się codzienność. Poranny pośpiech, niedojedzone śniadanie, łyk herbaty na wynos w drodze do pracy, szkoły i przedszkola. Po południu jest czas na zakupy, gotowanie i zajęcia dodatkowe.

W 27 odcinku podcastu opowiem o tym, co chciałabym zrobić w tym roku szkolnym, aby był udany dla dzieci i dla mnie. Dowiesz się, jak zamierzam oszczędzać czas na sprawach mało istotnych, aby zostało więcej na rzeczy najważniejsze oraz dlaczego spóźnianie się może być ok.

Opowiadam o moich pomysłach na udany rok szkolny. Wiem, że Twoje przemyślenia mogą być podobne lub zupełnie inne. Napisz komentarz i opowiedz co jeszcze można zrobić, by rok szkolny był udany.

podcast tekst transkrypcja Happy Kids Talk Ewa Beczek

Wstęp do nagrania jest w języku polskim. Natomiast całość nagrania jest po angielsku, żebyś mogła wygodnie uczyć się angielskiego online. Dowiedz się więcej o tym, jak uczyć się angielskiego w domu.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienia o nowościach jako pierwsza. W pierwszej kolejności będziesz mieć dostęp do kursów, darmowych materiałów i przypomnienia o nowych nagraniach.

Posłuchaj też innych odcinków Happy Kids Talk – angielski dla Mam! To świetny sposób na darmową naukę angielskiego online w wolnych chwilach, w domu.

Słuchaj wygodnie Happy Kids Talk – angielski dla Mam na stronie SpreakeriTunes i Spotify.

Polecam również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *