#23: Gotowanie z dzieckiem

gotowanie z dzieckiem

Większość rodziców chce, by ich dzieci były zaradne w kuchni i potrafiły gotować. Prawie wszyscy zgadzają się, że gotowanie z dziećmi jest ważne. Jednak niewielu rodziców to robi. Nic dziwnego. To wymaga czasu, przygotowania, zaangażowania i sprzątania. Ale efekty mogą być zaskakująco pozytywne. Posłuchaj nagrania Happy Kids Talk i ucz się angielskiego.

W 23 odcinku podcastu opowiem o tym, dlaczego nawet małe dzieci w Szwecji lubią i potrafią gotować oraz jakie są pozytywne strony wspólnego gotowania z dzieckiem.

Wstęp do nagrania jest w języku polskim. Natomiast całość nagrania jest po angielsku, żebyś mogła wygodnie uczyć się angielskiego online. Dowiedz się więcej o tym, jak uczyć się angielskiego w domu.

Pobierz 3 PROSTE PRZEPISY i wypróbuj je w kuchni z Twoim dzieckiem.

Posłuchaj też innych odcinków Happy Kids Talk – angielski dla Mam! To świetny sposób na darmową naukę angielskiego online w wolnych chwilach, w domu.

Słuchaj wygodnie Happy Kids Talk – angielski dla Mam na stronie Spreaker, iTunes i Spotify.

2 thoughts to “#23: Gotowanie z dzieckiem”

  1. I was moved during this podcast. My kids help me in cooking, I agree for their mistakes, mess in the kitchen but it’s so cute to see the passion, smile and I belive that in the future I’ll see pure art on the plate. Our top list: pasta, crepes, chicken soup.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *