świetne sposoby

#39: Jak się nie rozpraszać?

Happy Kids Talk - angielski online dla mam

Czy co chwila Cię coś rozprasza? Zabierasz się za ważne zadanie, a po chwili okazuje się, że robisz coś zupełnie innego niż byś chciała. Miałaś czytać ciekawy artykuł online, a po chwili przeskakujesz na inną stronę, nawet jeśli nie skończyłaś jeszcze czytać. Może tak być kiedy masz do przeczytania dłuższy tekst, ale również wtedy gdy chcesz obejrzeć krótki filmik… Wszyscy mają ten problem. Są jednak na to pewne sposoby, które warto wypróbować, by być skupionym na zadaniu i nie rozpraszać się.

W 39 odcinku podcastu będę opowiadać o tym, jak się nie rozpraszać, co zrobić jeśli mamy tylko 15 minut na wykonanie zadania oraz jakie sposoby pomagają, żeby zostać skupionym na ważnych rzeczach i nie tracić czasu na Facebook czy Instagram. Zapraszam!

W komentarzu pod tym odcinkiem napisz swoje pomysły na ten temat. Każdy może mieć inne przemyślenia. Zainspiruj siebie i inne mamy.

I jeszcze link do podcastu  „Building a StoryBrand with Donald Miller” – odcinek o tym, jak być skupionym i radzić sobie z rozpraszaniem uwagi. Może zechcesz posłuchać 🙂

podcast tekst transkrypcja Happy Kids Talk Ewa Beczek

Posłuchaj też innych odcinków Happy Kids Talk – angielski dla Mam! To świetny sposób na darmową naukę angielskiego online w wolnych chwilach w domu.

Słuchaj wygodnie Happy Kids Talk – angielski dla Mam na stronie SpreakeriTunes i Spotify.

Polecam również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *