Naucz się najczęściej używanych angielskich słówek i wyrażeń skutecznie i bez nudy!

Nawet jeśli nie masz na to czasu ani zbyt silnej motywacji

Jak?

Najpierw dowiesz się, dlaczego nauka do tej pory była dla Ciebie żmudna, co skutecznie zniechęciło Cię do znalezienia na nią czasu

Potem wytłumaczę Ci dlaczego skuteczna nauka słówek i wyrażeń w ogóle nie wygląda tak jak uczyłaś się w szkole

Następnie udowodnię Ci, że nie potrzebujesz dużo czasu na angielski, wystarczy kilka - kilkanaście minut, ale systematycznie

Oraz, że systematyczność nie wynika tak do końca z siły motywacji ani poziomu samodyscypliny

Dzięki temu zaczniesz skutecznie uczyć się najczęściej używanych wyrażeń i słówek angielskich

Po to, by nigdy nie zabrakło Ci słowa podczas rozmowy po angielsku (i byś zrealizowała w końcu swój plan na swobodne rozmawianie po angielsku)

Ponieważ musisz wiedzieć, że sekretem do skutecznej nauki angielskich słówek nie jest żmudne powtarzanie długiej listy.

Nie musisz też poświęcać kilka godzin tygodniowo na zajęcia.

(Szczególnie jeśli są przepełnione teorią i dziwnym słownictwem, którego wcale nie potrzebujesz i dlatego nie masz ochoty powtarzać sama w domu)

Potrzebujesz czegoś więcej

Potrzebujesz nowoczesnych, sprawdzonych rozwiązań, które sprawią, że nauka stanie się chwilą przyjemności, relaksu (albo nawet zabawy), do której będziesz chciała wracać systematycznie i z którą zobaczysz faktyczne efekty (czyli ćwiczone słówka i wyrażenia zostaną u Ciebie w głowie)

Przedstawiam Ci:

Słówka i wyrażenia
Książka ćwiczeń,

która zmotywuje Cię do nauki

(nawet jeśli nie masz na to zbyt wiele czasu)

Daj mi 10 minut dziennie, a pokażę Ci jak skutecznie i z przyjemnością nauczyć się angielskiego

Ja nazywam się Ewa Beczek, a ta książka, to efekt moich wieloletnich doświadczeń nauki angielskiego online.

Jeśli chcesz utrwalić najważniejsze słówka i wyrażenia po angielsku, to trafiłaś idealnie.

Marzeniem moich kursantek jest najczęściej płynna i swobodna mowa. Chodzi o to, żeby nie zabrakło żadnego słówka, kiedy mówisz po angielsku. To właśnie szeroki zasób słownictwa pozwoli Ci rozmawiać o różnych tematach bez “zacinania się”.

Dlatego przygotowałam tę książkę ćwiczeń i nadałam im interesującą formę oraz atrakcyjną oprawę graficzną – abyś nie potrzebowała motywacji do nauki.

Ta książka Cię wciągnie

Słówka i wyrażenia przećwiczysz w ciekawy i przyjazny sposób, przy wykorzystaniu nowoczesnych technik edukacyjnych, na podstawie specjalnie dobranych różnorodnych materiałów. 

Dzięki temu nauka angielskiego wreszcie przestanie wydawać się trudna.

E-book został zaprojektowany i przygotowany w taki sposób, żeby rozwiązywanie zadań było dla Ciebie przyjemnością, żeby korzystanie z e-booka było chwilą, na którą czekasz. 

To zapewni chęć systematycznej nauki, która jest niezbędna, aby ćwiczenia przyniosły zauważalne efekty.

Przekonaj się, że nauka angielskiego może być przyjemnością!
Zapraszam Cię do ćwiczenia nowych słów i wyrażeń po angielsku.

Wciągająca rutyna

Ułatwi Ci znalezienie czasu na angielski w ciągu każdego tygodnia. Podpowiem Ci jak zaplanować naukę, aby pomogło to w systematyczności oraz dlaczego łatwiej i skuteczniej uczyć się w małych blokach czasowych. Ponieważ to, że masz mało czasu na naukę wcale nie znaczy że nie możesz robić postępów. To właśnie to pomoże Ci w regularności i skutecznym utrwalaniu, bez żmudnego powtarzania.

Bez żmudnego powtarzania

Kiedy poznasz kilka istotnych prawd o naszym mózgu i dowiesz się, co lubi i jak działa, zrozumiesz, że potrzebujesz innych niż znasz ze szkoły metod nauki, by uczyć się skutecznie. Bez wkuwania na siłę i czytania wielokrotnie tego samego tekstu, na co przecież nie masz czasu ani ochoty, prawda?

Poznasz i utrwalisz 480 najważniejszych słówek i wyrażeń w 8 praktycznych kategoriach

Podstawę stanowią przydatne zagadnienia z życia codziennego, a słownictwo i wyrażenia dotyczą rzeczy i miejsc, które na co dzień nas
otaczają.

To właśnie największa zaleta tej książki. Znajdziesz tu tylko praktyczne zwroty, które z pewnością Ci się przydadzą.

Nie warto tracić czasu na naukę słów, których nigdy nie wykorzystasz. Zapewne zresztą Twój mózg zadba o to, żeby szybko się ich pozbyć, bo dla własnego dobra eliminuje to, czego nie używa. Jeśli zatem już przeznaczasz czas na naukę słówek i wyrażeń, niech to będzie praktyczne słownictwo.

Family

Colours & shapes

Work

School

Nature

Sport

Body

Free time

To idealny sposób na naukę dla Ciebie, jeśli:

Chcesz poznać i utrwalić słownictwo (poziom A2)

Potrzebujesz przećwiczyć zwroty potrzebne w codziennym angielskim

Masz poczucie, że często brakuje Ci prostych i przydatnych słów

Ćwiczenia interaktywne

Ten ebook jest edytowalny, więc zadania rozwiązujesz bezpośrednio w pliku (bez konieczności drukowania), a odpowiedzi wygodnie sprawdzisz na następnej stronie. Wszystkie linki w ebooku są aktywne i po kliknięciu przeniesiesz się do dodatkowych materiałów. Do każdego działu otrzymasz też link z zestawem fiszek z wymową.


Wymagania do edycji ebooka: program Adobe Reader (darmowy)

Różnorodność

Dodatkowo, oprócz słownictwa i wyrażeń, znajdziesz tu ciekawostki o słówkach, przydatne wskazówki o wymowie, mini-lekcje gramatyki i pomysłowe zadania dodatkowe na YouTube. 

Spis treści

Ebook ma 110 stron. Jest podzielony na działy tematyczne. Każdy dział składa się ze starannie opracowanego zestawu słownictwa – według częstości występowania oraz ćwiczeń, które sprawiają, że nauka jest efektywna, ale i ciekawa.

Dostępny od zaraz do pracy we własnym tempie

Wyłącznie od Ciebie zależy, jak rozplanujesz swoją naukę oraz ile czasu chcesz przeznaczyć i jak dużą partię materiału zrealizować w ciągu jednego dnia.

Jednak 10 minut, ale codziennie będzie lepsze niż jeden cały dzień poświęcony na zrobienie całego e-booka.

Interaktywny e-book „Słówka i wyrażenia. Książka ćwiczeń” jest dostępny na platformie, od razu po wykupieniu dostępu i na zawsze. W każdej chwili możesz wracać do zrealizowanych materiałów i powtarzać lekcje, jak również pobrać e-booka na swój komputer.

Naucz się najczęściej używanych angielskich słówek i wyrażeń skutecznie i bez nudy!

Wykup dostęp do ćwiczeń i zacznij od razu.

69 zł

Po dokonaniu płatności, dostęp do e-booka otrzymujesz od razu i możesz zacząć działać, w swoim tempie.

Hej, jestem Ewa.

Od zawsze uczę angielskiego, ale od kilku lat wspieram w tym szczególnie mamy, które chcą się uczyć lub pozostać w kontakcie z językiem w domu.

Jestem mamą trojga dzieci. Absolwentką anglistyki i psychologii z 15 –letnim doświadczeniem zawodowym. Twórczynią Happy Kids Talk: kursów angielskiego online dla zabieganych mam i podcastów pod tym samym tytułem. Opowiadam w nich, jak skutecznie się uczyć i motywować, jak rozwijać talenty własne i swoich dzieci, a także jak organizować dom i kreatywnie spędzać czas z rodziną. Wierzę w metodę działania małymi kroczkami i pokazuję innym mamom, jak sprytnie wpleść naukę języka w napięty harmonogram codziennych obowiązków.

Zapraszam do skorzystania z e-booka, spodoba Ci się!