Mów swobodnie po angielsku!

Lekcje indywidualne​

Lekcje indywidualne to najlepszy sposób na naukę angielskiego. Przygotowane specjalnie dla Ciebie, dlatego to doskonały sposób na to, żeby zobaczyć widoczne efekty już po kilku lekcjach.

Lekcje online

Dlaczego warto uczyć się ze mną?

  • Zaczniesz szybko mówić po angielsku
  • Ucz się tak, jak lubisz – kiedy i gdzie chcesz
  • Osiągnij szybkie postępy dzięki autorskiej metodzie
  • Odkryj możliwości – zarezerwuj bezpłatną lekcję próbną!

Lekcje online to wygoda, oszczędność czasu, i szybkie postępy w mówieniu.

Zapisz się do LEKCJE ONLINE, gdzie ćwiczysz mówienie. Lekcje są świetnie przygotowane i czas jest wykorzystany w 100%.
To coś dla Ciebie? Zapisz się już dziś.
5/5
"Polecam spotkania indywidualne, których przebieg można dopasować do siebie - tematy, forma lekcji. Na koniec dostajemy słownictwo, którego brakowało nam w czasie lekcji w formie fiszek. Lekcje odbywają się z dużą wyrozumiałością, cierpliwością, zrozumieniem i w bardzo przyjemnej atmosferze. Taka forma pomogła mi zacząć mówić po angielsku, a z tym miałam duży problem 🙂"
Karolina

Lekcje online są dla Ciebie, jeśli:

Systematyczne lekcje raz w tygodniu wystarczą, żeby się rozgadać po angielsku. Poczujesz postępy w porozumiewaniu się po angielsku i przełamiesz barierę językową. To działa! Zapisz się na lekcje, które nie tylko inspirują, ale i motywują do działania. Najwyższej jakości materiały i innowacyjne metody nauki angielskiego czekają na Ciebie. Zapraszam na bezpłatne spotkanie wstępne. 

Przekonaj się, że nauka angielskiego może być przyjemnością!

5/5
Nie miałam wcześniej wątpliwości żeby rozpocząć lekcję w formie online, bo przy mojej codziennej aktywności to dla mnie tak naprawdę jedyne i idealne rozwiązanie ale przyznam szczerze, że długo szukałam nauczyciela, z którym "złapię klimat" i poczuję się swobodnie. Ewa poznałam poprzez jej podcasty, które ogromnie polecam! Tematyka idealnie wpisuje się w moje zainteresowania i naprawdę obok nauki języka, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Natomiast lekcje z Ewą to złoto 🙂 Świetna atmosfera, fajne tematy do rozmowy i naprawdę pierwszy raz od lat poczułam progres w moich umiejętnościach komunikacji po angielsku, zdecydowanie przełamałam swoją blokadę! Chyba pierwszy raz czuję też po prostu radość z nauki języka. Dodatkowo to co dla mnie jest wielką wartością to elastyczność Ewy - myślę, że dla wielu mam właśnie ta elastyczność i swoboda podczas lekcji jest niezwykle ważna.
Katarzyna Bielecka

Jak wyglądają lekcje online 1-1?

Ty mówisz na zajęciach!

Lekcje online to przede wszystkim praktyczna konwersacja w języku angielskim. Bez względu na Twój poziom, zaangażuję Cię w rozmowy i praktyczne ćwiczenia z wykorzystaniem interaktywnych ćwiczeń.

Dopasowany grafik

Dostosuj naukę angielskiego do swojego życia – wybierz dni i godziny, które Ci odpowiadają. Terminy rezerwujesz w kalendarzu online. Każdą lekcję możesz odwołać lub przełożyć.

skuteczna nauka angielskiego

Cena lekcji

Wybierasz pakiet godzin i w każdym momencie możesz zrezygnować. Koszt lekcji to 100zł/55min. Płatność jest na 2 dni przed każdym spotkaniem. Wystawiam faktury.

5/5
"Lekcje są super ofertą dla tych, którzy chcą rozwijać swój angielski niezależnie od miejsca i czasu. Moim największym problemem była płynność w mówieniu i organizacja czasu na naukę. Szukanie odpowiednich słówek, pytania o poprawność gramatyczną, organizacja czasu na dojazdy na lekcje – to tylko kilka moich wyzwań. Spotkania z Ewą pomogły mi przełamać bariery w komunikacji dzięki inspirującej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb i zainteresowań tematyce zajęć. Bardzo cenię sobie pozytywną atmosferę na lekcjach, przygotowanie prowadzącej i ciekawe zadania w formie podkastów czy quizów. Po każdej lekcji wzbogacam się o porcję nowych słówek, inspirujących myśli i zadowolenie z tego, że coraz płynniej mówię po angielsku. Dla mnie to coś więcej niż efektywna nauka - to spotkanie przy kawie – ciekawe rozmowy po angielsku i pogodne nastawienie do życia. Gorąco polecam ☕️"-
Ania

Materiały dodatkowe:

BONUS

Platforma do nauki

Otrzymasz dostęp do platformy z przygotowanymi dla Ciebie ćwiczeniami i materiałami. Dzięki platformie do nauki uczysz się tam, gdzie masz na to ochotę – przy porannej kawie, w podróży albo odpoczywając na kanapie. Utrwalenie materiału z lekcji, ćwiczenia nowych słówek, inspirujące filmiki i wiele innych. Wszystko dostosowane do Twojego poziomu. 

5/5
"Zanim zaczęłam lekcje z Ewą miałam mnóstwo wątpliwości, bo przecież przy czwórce dzieci (a piątym mocno kąpiącym w brzuchu) i pracy na pół etatu, trudno wykroić troszkę czasu dla siebie. A co dopiero na własny rozwój! Odrobinę przeorganizowaliśmy nasze życie rodzinne i poniedziałek stał się moim ulubionym dniem tygodnia. Co tydzień spotykałyśmy się z Ewą, która ma niesamowity dar słuchania ludzi w sposób aktywny. Zaczynała od niewinnego pytania w stylu: "Jak minął weekend?", rozmowa naturalnie schodziła na różne interesujące tematy i zanim się obejrzałam mijała godzina! Po pierwszej lekcji chciało mi się skakać z radości, bo zdałam sobie sprawę, że potrafię z kimś rozmawiać przez godzinę po angielsku i ten drugi człowiek mnie rozumie:) Nie muszę chyba dodawać jak to podniosło poczucie mojej własnej wartości! Ewa po każdej lekcji wysyła filmik anglojęzycznego twórcy dostosowany do tematu o którym mówiłyśmy. Wkrótce zaczęłam subskrybować tych youtuberów i jeszcze więcej otaczać się językiem angielskim. Daje mi to ogromną satysfakcję, bo mam poczucie, że rozwijam się w interesujących mnie dziedzinach, a jednocześnie doskonalę swój angielski. Na lekcje z Ewą czekałam jak na spotkania z przyjaciółką, na których miło się spędza czas. Gorąco polecam lekcje online z Ewą wszystkim mamom."
Ewa Kasińska

Zapisz się na bezpłatne 15-minutowe spotkanie

Chcesz zapisać się na lekcje angielskiego, zapisz się najpierw na darmową 15-minutową konsultację. Omówimy czego potrzebujesz i dopasujemy termin lekcji dla Ciebie. Zobaczysz też fragment przykładowej lekcji online.
Jeśli czujesz, że chcesz rozgadać się w języku angielskim, przełamać swoją barierę językową lub po prostu nabrać swobody w posługiwaniu się angielskim, to zapraszam Cię na lekcje.
Zacznij mówić bez stresu i swobodnie po angielsku.

Hej, jestem Ewa.

Od zawsze uczę angielskiego, ale od kilku lat wspieram w tym szczególnie mamy, które chcą się uczyć lub pozostać w kontakcie z językiem w domu.

Jestem mamą trojga dzieci. Absolwentką anglistyki i psychologii z 15 –letnim doświadczeniem zawodowym. Twórczynią Happy Kids Talk: kursów angielskiego online dla zabieganych mam i podcastów pod tym samym tytułem. Opowiadam w nich, jak skutecznie się uczyć i motywować, jak rozwijać talenty własne i swoich dzieci, a także jak organizować dom i kreatywnie spędzać czas z rodziną. Wierzę w metodę działania małymi kroczkami i pokazuję innym mamom, jak sprytnie wpleść naukę języka w napięty harmonogram codziennych obowiązków.

Zapraszam na lekcje, spodobają Ci się!

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń.