Lekcja 1

Angielski codziennie

Darmowy 3-dniowy kurs do nauki angielskiego, z którym będziesz uczyć się systematycznie i dostaniesz dawkę codziennej motywacji. 

Witaj!

Cieszę się, że tu jesteś. Zaczynasz 3-dniowy kurs angielskiego, który idealnie wpasuje się w Twój dzień i zobaczysz, jak uczyć się w kilka minut dziennie. Odkryjesz sprytny sposób na naukę i nie zabraknie Ci motywacji. Baw się dobrze 🙂

Ewa Beczek

Co robić, gdy nie znasz słówek?

Kurs jest po angielsku. Jeśli nie rozumiesz słówka lub wyrażenia, to zajrzyj do słownika online www.diki.pl Poznasz nowe zwroty, a dodatkowo posłuchasz wymowy. Zapisuj w notesie to, co wyszukasz i stwórz własne listy nowych słówek.

Masz 3 zadania na dziś

Czekają Cię 3 krótkie zadania: filmik, ćwiczenie i fiszki. Wszystkie są interaktywne, czyli rozwiązujesz zadania i dostajesz odpowiedzi. Do każdego zadania znajdziesz też przydatną wskazówkę. Zacznij naukę już teraz!

Watch the video

Watch this 3-minute video and answer the questions.

Good tip!

Good tip!

Choose the words. Click "Finish" button.

My day worksheet, an interactive worksheet by ewabeczek
liveworksheets.com

Check new words.

Good tip!

Przekonaj się, że nauka angielskiego może być przyjemnością!

Podobają Ci się lekcje próbne?

Zapisz się na Angielski Codziennie. Kurs zawiera codzienną lekcję angielskiego, która zajmie Ci 10-15 minut oraz konwersacje 45 minut raz w tygodniu. Materiały dostaniesz na e-mail codziennie rano. Już teraz zarezerwuj miejsce na kursie, który zacznie się 10.10.2022. Tylko teraz niska cena w przedsprzedaży -50%.

Lekcja 1 - Film i słówka

To lekcja z materiałem video i nowymi słówkami. Poznasz nowe zwroty i wyrażenia, a także przypomnisz i utrwalisz słówka. Oglądaj i ćwicz tyle razy ile potrzebujesz. 

Lekcja 5 - Spotkanie “My Goals”

Spotkanie (dla chętnych)
ok. 30-minutowe w 3-osobowej grupie, które zmotywuje Cię do planowania nauki. Spotkanie jest po polsku, ale możecie też rozmawiać po angielsku.

Lekcja 2 - E-mail z 2 pytaniami

Wyobraź sobie, że wymieniasz się e-mailami z koleżanką. Ja przesyłam do Ciebie pytania, a Ty mi odpowiadasz. Piszesz ile chcesz. Dostaniesz też ode mnie odpowiedź!

Lekcja 6 - Odpowiedź e-mail

Dostaniesz ode mnie e-mail z odpowiedzią na Twoje wiadomości. Usiądź wygodnie na kilka minut i poczytaj po angielsku. Tekst będzie napisany specjalnie dla Ciebie. 

Lekcja 3 - Mini-gramatyka

Gramatyka krok po kroku, która przyda Ci się w codziennych sytuacjach. Zrobisz interaktywne ćwiczenia gramatyczne, żebyś czuła się pewniej z angielskim.

Lekcja 7 - Konwersacje grupowe online

Spotkasz się ze mną i innymi osobami na 45 minut, żeby rozmawiać po angielsku w przyjaznej atmosferze. Spotkania w niedziele rano
lub wieczorem (do wyboru).

Lekcja 4 - E-mail z 2 pytaniami

Wyślę Ci e-mail z pytaniami. Odpisz na wiadomość, żeby coraz lepiej radzić sobie w rozmowach na różne tematy. Nie musisz odpisywać na każdy e-mail, ale warto!

Ewa jest niezwykle rzetelną i profesjonalną osobą, znakomicie radzi sobie z nauczaniem online a do tego jako mama trójki dzieci świetnie rozumie ograniczenia innych mam.

– Monika Mazurek

Kurs 12-tygodniowy

Cena 650zł (przedsprzedaż: 325zł)

Kurs 24 -tygodniowy

Cena 1100zł  (przedsprzedaż: 550zł)

Hej, jestem Ewa.

Od zawsze uczę angielskiego, ale od kilku lat wspieram w tym szczególnie mamy, które chcą się uczyć lub pozostać w kontakcie z językiem w domu.

Jestem mamą trojga dzieci. Absolwentką anglistyki i psychologii z 14 –letnim doświadczeniem zawodowym. Twórczynią Happy Kids Talk: kursów angielskiego online dla zabieganych mam i podcastów pod tym samym tytułem. Opowiadam w nich, jak skutecznie się uczyć i motywować, jak rozwijać talenty własne i swoich dzieci, a także jak organizować dom i kreatywnie spędzać czas z rodziną. Wierzę w metodę działania małymi kroczkami i pokazuję innym mamom, jak sprytnie wpleść naukę języka w napięty harmonogram codziennych obowiązków.

Zapraszam na kurs, spodoba Ci się!