Lekcja 2

Angielski codziennie

Darmowy 3-dniowy kurs do nauki angielskiego, z którym będziesz uczyć się systematycznie i dostaniesz dawkę codziennej motywacji. 

Zaczynasz uczyć się systematycznie

Hej! To już Twój drugi dzień, kiedy uczysz się angielskiego. I tak właśnie zaczynasz uczyć się systematycznie i bez dużego wysiłku. Tak trzymaj 🙂 Zobacz, co dziś Cię czeka i zrób zadanie do dzisiejszej lekcji!

Ewa Beczek

Brakuje Ci słówka?

Korzystaj jak najczęściej ze słownika www.diki.pl Później będziesz go potrzebować mniej, a nawet wcale. To świetny sposób na naukę nowych słówek i wyrażeń. Przyda Ci się szczególnie, gdy chcesz coś napisać po angielsku.

Napisz do mnie e-mail

Dziś mam dla Ciebie 2 pytania i chciałam Cię prosić, żebyś napisała odpowiedź w e-mailu. Ty wybierasz, co napiszesz. Zrób to po angielsku i za kilka dni sprawdź Twojego emaila, bo dostaniesz odpowiedź ode mnie.

*) Przed wysłaniem upewnij się, że nie Twój adres email jest poprawny.

Hello,

I know that you are studying English now. That’s great! I wanted to ask you 2 questions:

 • Why are you studying English? 
 • What do you do in your free time?

Take care,

Ewa

Send me a Message

Chcesz wysłać Twój tekst po angielsku? Napisz, czekam na Twoją wiadomość.

  *) Jeśli wyślesz Twoją wiadomość do 25.09.2022, to odpiszę do Ciebie 🙂 Upewnij się, że dobrze wpisałaś twój adres e-mail.

  Przekonaj się, że nauka angielskiego może być przyjemnością!

  Podobają Ci się lekcje próbne?

  Zapisz się na Angielski Codziennie. Kurs zawiera codzienną lekcję angielskiego, która zajmie Ci od 10-15 minut oraz 45-minutowe konwersacje raz w tygodniu. Materiały dostaniesz na e-mail codziennie rano. Już teraz zarezerwuj miejsce na kursie, który zacznie się 10.10.2022. Tylko teraz niska cena w przedsprzedaży -50%.

  Lekcja 1 - Film i słówka

  To lekcja z materiałem video i nowymi słówkami. Poznasz nowe zwroty i wyrażenia, a także przypomnisz i utrwalisz słówka. Oglądaj i ćwicz tyle razy ile potrzebujesz. 

  Lekcja 5 - Spotkanie “My Goals”

  Spotkanie (dla chętnych)
  ok. 30-minutowe w 3-osobowej grupie, które zmotywuje Cię do planowania nauki. Spotkanie jest po polsku, ale możecie też rozmawiać po angielsku.

  Lekcja 2 - E-mail z 2 pytaniami

  Wyobraź sobie, że wymieniasz się e-mailami z koleżanką. Ja przesyłam do Ciebie pytania, a Ty mi odpowiadasz. Piszesz ile chcesz. Dostaniesz też ode mnie odpowiedź!

  Lekcja 6 - Odpowiedź e-mail

  Dostaniesz ode mnie e-mail z odpowiedzią na Twoje wiadomości. Usiądź wygodnie na kilka minut i poczytaj po angielsku. Tekst będzie napisany specjalnie dla Ciebie. 

  Lekcja 3 - Mini-gramatyka

  Gramatyka krok po kroku, która przyda Ci się w codziennych sytuacjach. Zrobisz interaktywne ćwiczenia gramatyczne, żebyś czuła się pewniej z angielskim.

  Lekcja 7 - Konwersacje grupowe online

  Spotkasz się ze mną i innymi osobami na 45 minut, żeby rozmawiać po angielsku w przyjaznej atmosferze. Spotkania w niedziele rano
  lub wieczorem (do wyboru).

  Lekcja 4 - E-mail z 2 pytaniami

  Wyślę Ci e-mail z pytaniami. Odpisz na wiadomość, żeby coraz lepiej radzić sobie w rozmowach na różne tematy. Nie musisz odpisywać na każdy e-mail, ale warto!

  Ewa jest niezwykle rzetelną i profesjonalną osobą, znakomicie radzi sobie z nauczaniem online a do tego jako mama trójki dzieci świetnie rozumie ograniczenia innych mam.

  – Monika Mazurek

  Kurs 12-tygodniowy

  Cena 650zł (przedsprzedaż: 325zł)

  Kurs 24 -tygodniowy

  Cena 1100zł  (przedsprzedaż: 550zł)

  Hej, jestem Ewa.

  Od zawsze uczę angielskiego, ale od kilku lat wspieram w tym szczególnie mamy, które chcą się uczyć lub pozostać w kontakcie z językiem w domu.

  Jestem mamą trojga dzieci. Absolwentką anglistyki i psychologii z 14 –letnim doświadczeniem zawodowym. Twórczynią Happy Kids Talk: kursów angielskiego online dla zabieganych mam i podcastów pod tym samym tytułem. Opowiadam w nich, jak skutecznie się uczyć i motywować, jak rozwijać talenty własne i swoich dzieci, a także jak organizować dom i kreatywnie spędzać czas z rodziną. Wierzę w metodę działania małymi kroczkami i pokazuję innym mamom, jak sprytnie wpleść naukę języka w napięty harmonogram codziennych obowiązków.

  Zapraszam na kurs, spodoba Ci się!