Lekcja 3

Angielski codziennie

Darmowy 3-dniowy kurs do nauki angielskiego, z którym będziesz uczyć się systematycznie i dostaniesz dawkę codziennej motywacji. 

Wow! Uczysz się już 3 dzień

Jesteś na najlepszej drodze, żeby uczyć się angielskiego codziennie. Zaczęłaś wyrabiać sobie świetny nawyk. Tak trzymaj! A dziś zobaczysz jak uczyć się gramatyki bez nudy. Już teraz zrób ćwiczenia do dzisiejszej lekcji 🙂 Super, że tu jesteś.

Ewa Beczek

Świetny słownik online

Czy słownik www.diki.pl to już Twój nowy przyjaciel? To super, bo naprawdę pomaga. Korzystaj na telefonie i laptopie za każdym razem, gdy chcesz sprawdzić nowe słówka. Spontaniczna nauka słówek działa!

Nowy sposób na gramatykę

Bez nudnych ćwiczeń. W końcu efektywnie nauczysz się gramatyki. I nie będą Ci potrzebne nudne podręczniki ani czarno-białe kserówki. Da się inaczej! Sprawdź sama jak uczyć się skutecznie z ćwiczeniami do dzisiejszej lekcji. Zapraszm Cię do dzisiejszej lekcji 🙂

Watch the video and answer the questions.

*) Napisz odpowiedzi. Pamiętaj, żeby na końcu zdania wstawić kropkę lub znak zapytania. Używaj form skróconych don’t, doesn’t.

Present Simple, an interactive worksheet by ewabeczek
liveworksheets.com

To już koniec darmowego 3-dniowego kursu, ale to świetny początek Twojej nauki. Chcesz więcej?

Ucz się angielskiego codziennie na kursie, który czeka na Ciebie! Będziesz mieć dostęp do codziennych lekcji online i spotkań, na których zaczniesz mówić po angielsku.

Daj mi 10 minut dziennie, a pokażę Ci jak skutecznie i z przyjemnością nauczyć się angielskiego

Kurs dla Ciebie:

Angielski codziennie

który zmotywuje Cię do nauki, nawet jeśli masz mało czasu

Zapisz się na kurs Angielski Codziennie. Kurs zawiera codzienną lekcję angielskiego, która zajmie Ci od 10-15 minut dziennie oraz 45 minut konwersacji raz w tygodniu. Materiały dostaniesz na e-mail codziennie rano. Już teraz zarezerwuj miejsce. Start 10.10.2022. Tylko teraz niska cena w przedsprzedaży -50%.

Lekcja 1 - Film i słówka

To lekcja z materiałem video i nowymi słówkami. Poznasz nowe zwroty i wyrażenia, a także przypomnisz i utrwalisz słówka. Oglądaj i ćwicz tyle razy ile potrzebujesz. 

Lekcja 5 - E-mail z 2 pytaniami

Wyślę Ci e-mail z pytaniami. Odpisz na wiadomość, żeby coraz lepiej radzić sobie w rozmowach na różne tematy. Nie musisz odpisywać na każdy e-mail, ale warto!

Lekcja 2 - E-mail z 2 pytaniami

Wyobraź sobie, że wymieniasz się e-mailami z koleżanką. Ja przesyłam do Ciebie pytania, a Ty mi odpowiadasz. Piszesz ile chcesz. Dostaniesz też ode mnie odpowiedź!

Lekcja 6 - Odpowiedź e-mail

Dostaniesz ode mnie e-mail z odpowiedzią na Twoje wiadomości. Usiądź wygodnie na kilka minut i poczytaj po angielsku. Tekst będzie napisany specjalnie dla Ciebie. 

Lekcja 3 - Mini-gramatyka

Gramatyka krok po kroku, która przyda Ci się w codziennych sytuacjach. Zrobisz interaktywne ćwiczenia gramatyczne, żebyś czuła się pewniej z angielskim.

Lekcja 7 - Konwersacje grupowe online

Spotkasz się ze mną i innymi osobami na 45 minut, żeby rozmawiać po angielsku w przyjaznej atmosferze. Spotkania w niedziele rano
lub wieczorem (do wyboru).

Lekcja 4 - Spotkanie “My Goals”

Spotkanie (dla chętnych)
ok. 30-minutowe w 3-osobowej grupie, które zmotywuje Cię do planowania nauki. Spotkanie jest po polsku, ale możecie też rozmawiać po angielsku.

Lekcje z Ewą to złoto 🙂 Świetna atmosfera, fajne tematy do rozmowy i naprawdę pierwszy raz od lat poczułam progres w moich umiejętnościach komunikacji po angielsku, zdecydowanie przełamałam swoją blokadę! Chyba pierwszy raz czuję też po prostu radość z nauki języka. 

– Katarzyna Bielecka

Kurs 12-tygodniowy

Cena 650zł (przedsprzedaż: 325zł)

Kurs 24 -tygodniowy

Cena 1100zł  (przedsprzedaż: 550zł)

Hej, jestem Ewa.

Od zawsze uczę angielskiego, ale od kilku lat wspieram w tym szczególnie mamy, które chcą się uczyć lub pozostać w kontakcie z językiem w domu.

Jestem mamą trojga dzieci. Absolwentką anglistyki i psychologii z 14 –letnim doświadczeniem zawodowym. Twórczynią Happy Kids Talk: kursów angielskiego online dla zabieganych mam i podcastów pod tym samym tytułem. Opowiadam w nich, jak skutecznie się uczyć i motywować, jak rozwijać talenty własne i swoich dzieci, a także jak organizować dom i kreatywnie spędzać czas z rodziną. Wierzę w metodę działania małymi kroczkami i pokazuję innym mamom, jak sprytnie wpleść naukę języka w napięty harmonogram codziennych obowiązków.

Zapraszam na kurs, spodoba Ci się!