mocne strony

#3: Odkryj talent Twojego dziecka

Twoje dziecko jest wyjątkowe. Ma niepowtarzalne umiejętności, cechy, emocje i doświadczenie. Ma też MOCNE STRONY. Nawet jeśli trudno na pierwszy rzut oka zobaczyć jaki to talent, to Twoje dziecko z pewnością go ma, a Ty możesz pomóc mu rozwijać zdolności.

Zwykle mówimy o talentach, gdy dziecko idzie do szkoły i ma pierwsze osiągnięcia. Jednak uzdolnienia i talenty są bardziej zróżnicowane niż przedmioty szkolne. Warto odkryć mocne strony dziecka i je rozwijać.

W trzecim nagraniu podcastu Happy Kids Talk będę opowiadać o tym, dlaczego warto odkrywać talenty, jak to robić w domu i co jest ważniejsze niż talent.

Mam też dla Ciebie PREZENT. Pobierz darmowy QUIZ, dzięki któremu dowiesz się, jaki talent ma Twoje dziecko i jak możesz go rozwijać. Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań.

The form you have selected does not exist.

podcast tekst transkrypcja Happy Kids Talk Ewa Beczek

2 Comments

  1. Cześć, to bardzo ciekawe. Będę uważniej obserwować dzieci. Nie mówię im, w czym są dobre, bo nie chcę im narzucać swojego zdania. Wydaje mi się, że wszystko może się zmienić. Ten, który rysował, może nagle świetnie liczyć i odwrotnie. Podobało mi się, jak opowiadałaś o szkole, o tym, czego się od dzieci wymaga, jakich umiejętności i jak to potem weryfikuje życie. Co ciekawe w ogłoszeniach o prace są raczej wymieniane konkrety. Chyba… Jak nazywał się test, o którym wspominasz w podcaście?

    1. Ten odcinek nagrywałam już dawno.. Teraz też mam już trochę inne pomysły i przemyślenia na ten temat 🙂 a test Gallupa nadal wszystkim polecam, żeby sprawdzić swoje talenty i mocne strony 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *