Lekcja online - 60 minut

Zapraszam Cię na profesjonalne lekcje online. Ćwicz mówienie po angielsku!

Skuteczne ćwiczenia słownictwa

Na lekcjach przećwiczymy najbardziej przydatne słówka i wyrażenia. Dzięki nowoczesnym sposobom na naukę, słówek nauczysz się szybciej i zapamiętasz na dłużej.
"Polecam spotkania indywidualne, których przebieg można dopasować do siebie - tematy, forma lekcji. Na koniec dostajemy słownictwo, którego brakowało nam w czasie lekcji w formie fiszek. Lekcje odbywają się z dużą wyrozumiałością, cierpliwością, zrozumieniem i w bardzo przyjemnej atmosferze. Taka forma pomogła mi zacząć mówić po angielsku, a z tym miałam duży problem 🙂"
Karolina

Świetna atmosfera i przyjemna nauka

Na lekcjach możesz liczyć na świetną atmosferę. Nauka będzie przyjemnością i nie będziesz się nudzić. To utrzyma Twoją motywację do nauki.
"Lekcje są super ofertą dla tych, którzy chcą rozwijać swój angielski niezależnie od miejsca i czasu. Moim największym problemem była płynność w mówieniu i organizacja czasu na naukę. Szukanie odpowiednich słówek, pytania o poprawność gramatyczną, organizacja czasu na dojazdy na lekcje – to tylko kilka moich wyzwań. Spotkania z Ewą pomogły mi przełamać bariery w komunikacji dzięki inspirującej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb i zainteresowań tematyce zajęć. Bardzo cenię sobie pozytywną atmosferę na lekcjach, przygotowanie prowadzącej i ciekawe zadania w formie podkastów czy quizów. Po każdej lekcji wzbogacam się o porcję nowych słówek, inspirujących myśli i zadowolenie z tego, że coraz płynniej mówię po angielsku. Dla mnie to coś więcej niż efektywna nauka - to spotkanie przy kawie – ciekawe rozmowy po angielsku i pogodne nastawienie do życia. Gorąco polecam ☕️"-
Ania
"Uczę się angielskiego z Ewą od ponad roku. Mam małe dzieci, więc potrzebowałam kogoś, kto dopasuje zajęcia do moich możliwości czasowych. Znałam już podstawy angielskiego, ale zupełnie nie umiałam wykorzystać tej wiedzy w praktyce. Mówienie było dla mnie ogromnym stresem. W tym momencie wypowiadam się swobodnie, choć oczywiście nadal mam mnóstwo braków w gramatyce i słownictwie. Umiem sobie jednak z nimi poradzić i już mnie nie blokują. Nasze lekcje są tak ciekawe i inspirujące, że traktuję je raczej jako odpoczynek niż pracę 🙂. Ewa jest niezwykle rzetelną i profesjonalną osobą, znakomicie radzi sobie z nauczaniem online, a do tego jako mama trójki dzieci świetnie rozumie ograniczenia innych mam. Bardzo ją polecam każdemu, komu zależy na efektywnej nauce!"
Monika

Co znajdziesz na lekcjach online?

Jak wyglądają lekcje online?

Lekcje odbywają się na platformie do spotkań online. Na lekcjach mówimy po angielsku. Nie korzystamy z podręczników. Zamiast tego uczysz się z nowoczesnych, przydatnych ćwiczeń i materiałów, a nauka jest dla Ciebie świetną przygodą. Zobacz skuteczne lekcje online!

Lekcje online są dla Ciebie jeśli:

Zapisz się na bezpłatne 15-minutowe spotkanie

Chcesz zapisać się na lekcje angielskiego, zapisz się najpierw na darmową 15-minutową konsultację. Omówimy czego potrzebujesz i dopasujemy termin lekcji dla Ciebie. Zobaczysz też fragment przykładowej lekcji online.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń.

Hej, jestem Ewa.

Od zawsze uczę angielskiego, ale od kilku lat wspieram w tym szczególnie mamy, które chcą się uczyć lub pozostać w kontakcie z językiem w domu.

Jestem mamą trojga dzieci. Absolwentką anglistyki i psychologii z 12 –letnim doświadczeniem zawodowym. Twórczynią Happy Kids Talk: kursów angielskiego online dla zabieganych mam i podcastów pod tym samym tytułem. Opowiadam w nich, jak skutecznie się uczyć i motywować, jak rozwijać talenty własne i swoich dzieci, a także jak organizować dom i kreatywnie spędzać czas z rodziną. Wierzę w metodę działania małymi kroczkami i pokazuję innym mamom, jak sprytnie wpleść naukę języka w napięty harmonogram codziennych obowiązków.

Zapraszam na lekcje, spodobają Ci się!