PODCAST
Happy Kids Talk
Transkrypcja nagrań

Doskonałe uzupełnienie nagrań, do efektywnej nauki angielskiego

Lubisz uczyć się angielskiego słuchając interesujących tematów?

Posłuchaj podcastu Happy Kids Talk.

Każde nagranie trwa około 10 minut. Wstęp jest po polsku, a nagranie po angielsku. To świetny sposób na naukę angielskiego dla Mam!

Aby uczyć się skuteczniej, dokup:

Transkrypcje wszystkich odcinków podcastu Happy Kids Talk.

Przeczytaj treść nagrań i poćwicz słówka, żeby mieć pewność że rozumiesz po angielsku jeszcze więcej.

Transkrypcja każdego nagrania w formie PDF do pobrania

Dzięki temu sprawdzisz słówka i wyrażenia, których nie znasz. Zobaczysz też pisownię po angielsku. Zapisz się już dziś, żeby ćwiczyć Twój angielski.

Jej spokojny głos i mówienie powoli sprawią, że nauka naprawdę okaże się nie taka trudna, jakby mogło się to wydawać. A na dodatek podcasty są dość krótkie, więc można wykorzystać drzemkę małego dziecka (nawet jeśli trwa ona 10 minut) na połączenie przyjemnego z pożytecznym.
MamaDu
Ewa Beczek ma taki głos, że mogłabym jej słuchać cały dzień. Mama trójki dzieci ucząca inne mamy angielskiego. Jej podcasty to w mojej ocenie zagadnienia warte matczynej uwagi, które Ewa omawia w języku angielskim!
Hey Mama

Dostępne od razu, do pracy we własnym tempie

Transkrypcja każdego odcinka

Znajdziesz tu tekst każdego nagrania, a ładne grafiki ułatwią Ci jego rozumienie. E-booki są ładnie wydane, tak by nauka stała się przyjemnością i chwilą relaksu.

 

Wszystkie nagrania podcastu

Aby nie szukać odcinków odpowiednich do transkrypcji, wszystkie znajdziesz na platformie, odpowiedni pdf z odpowiednim odcinkiem podcastu.

Jak używać

Posłuchaj nagrania, a następnie przeczytaj tekst. Możesz też słuchać i czytać jednocześnie. Wybierz taką formę, która pasuje Ci najbardziej. 

Bonus

Zapisując się na kurs otrzymasz wszystkie dotychczasowe odcinki podcastu Happy Kids, a dodatkowo do kursu będą dodawane wszystkie nowe odcinki podcastu.

Dostęp do otrzymujesz bez ograniczenia czasu.

Nawet jeśli masz tylko 10-15 minut dziennie

Zapisz się już dziś, żeby efektywnie ćwiczyć swój angielski.

Hej, jestem Ewa.

Od zawsze uczę angielskiego, ale od kilku lat wspieram w tym szczególnie mamy, które chcą się uczyć lub pozostać w kontakcie z językiem w domu.

Jestem mamą trojga dzieci. Absolwentką anglistyki i psychologii z 15 –letnim doświadczeniem zawodowym. Twórczynią Happy Kids Talk: kursów angielskiego online dla zabieganych mam i podcastów pod tym samym tytułem. Opowiadam w nich, jak skutecznie się uczyć i motywować, jak rozwijać talenty własne i swoich dzieci, a także jak organizować dom i kreatywnie spędzać czas z rodziną. Wierzę w metodę działania małymi kroczkami i pokazuję innym mamom, jak sprytnie wpleść naukę języka w napięty harmonogram codziennych obowiązków.

Zapraszam do uczenia się angielskiego z podcastami Happy Kids Talk.