Hej, jestem Ewa

Od zawsze uczę angielskiego, ale od kilku lat wspieram w tym szczególnie mamy, które chcą się uczyć, lub pozostać w kontakcie z językiem, w domu.

Czuję jakbym już Cię trochę znała

Jesteś mamą. Na co dzień łączysz opiekę nad dziećmi, prowadzenie domu być może też pracę. W tym ferworze zajęć ciężko jeszcze wygospodarować czas na swój rozwój.

Jednak marzy Ci się swobodne rozmawianie po angielsku. 

Przecież to teraz norma. Ty jednak czujesz, że musisz rozwinąć słownictwo, albo w ogóle zacząć mówić po angielsku bo na razie to pojawia się tylko opór.

Angielski przydaje się podczas aplikowania o pracę, na wyjazdach i na spotkaniach ze znajomymi innych narodowości.

A może pragniesz swobodniej korzystać z anglojęzycznego internetu – książek, artykułów i tutoriali na interesujące Cię tematy?

Kiedy jednak zaczynasz myśleć o nauce pojawia się sporo przeszkód:

A przecież chcesz pokazać dzieciom na własnym przykładzie, że uczenie się ma sens, a nie tylko je do tego przekonywać.

Sama też jestem mamą – Hani, Lenki oraz Kuby.

Znam dylematy i trudności z jakimi zmagają się mamy małych dzieci. Wiem, że wszystko nagle staje się trudniejsze. Wyzwaniem jest przeczytanie gazety, marzeniem chwila drzemki albo spokojna rozmowa telefoniczna.

 

Chcę Ci powiedzieć, że kibicuję Tobie i wszystkim Mamom, a w szczególności tym, które pomimo ogromu obowiązków, chcą się rozwijać.

Lekcje angielskiego nie muszą trwać długo ani nie muszą być nudne, żebyś zobaczyła rezultaty

Wiedz, że nie trzeba godzinnej lekcji ani dojazdów do szkoły językowej. Nie musisz przedzierać się przez długie i nudne teksty. A kiedy nie wykonasz 100% tego, co sobie założyłaś, nie oznacza to porażki. Systematyczność i małe kroki to droga do sukcesu. Nawet 10 minut dziennie przynosi rezultaty. Każda minuta więcej to bonus. Każda minuta mniej – to życie mamy po prostu.

Aby wesprzeć mamy w nauce angielskiego stworzyłam podcast – Happy Kids Talk.

Najłatwiej uczymy się o rzeczach, które naturalnie nas interesują i są częścią naszej codzienności. Dlatego Happy Kids Talk to nagrania dla Mam, które chcą doskonalić swój angielski, słuchając o:

Wbrew pozorom, wiedza na te tematy nie jest intuicyjna. Przygotowując materiały, sięgam do sprawdzonych źródeł z dziedziny psychologii, neurodydaktyki i pedagogiki, a następnie przekładam je na praktykę dnia codziennego.

Mogłaś czytać o mnie też w:
Kliknij w obrazek a przeniesie Cię do odpowiednich wywiadów i poleceń

Unikalne połączenie angielskiego z psychologią

Sama lubię się uczyć i wiem, jak zachęcić do tego innych.

Jestem absolwentką anglistyki i psychologii. Od wielu lat łączę rolę mamy i żony z pracą, którą autentycznie lubię, a także z rozwijaniem własnych zainteresowań. Fascynuje mnie temat uczenia się, motywowania, rozwijania zdolności.  

Odkąd zostałam mamą, nadal staram się znaleźć czas na pogłębianie wiedzy na ten temat. Bywa to trudniejsze. Zdarzało mi się nastawiać budzik na godzinę wcześniej, żeby czytać książki o tym, jak działa mózg albo co sprawia, że łatwiej zapamiętujemy.

Moja działalność skupiona jest na tym aby dać Ci narzędzia i wsparcie potrzebne do systematycznej i wygodnej nauki angielskiego. 

Dlatego łączę interesujące tematy z nauką języka.

Oprócz ogromu empatii dla wszystkich Mam, do moich lekcji, kursów online i podcastów Happy Kids Talk wnoszę też lata doświadczeń w uczeniu angielskiego – łącznie w 8 szkołach różnego typu w Polsce i w Szwecji.

Zapraszam do współpracy
Ewa Beczek
Ewa Beczek

Do pobrania

Pobierz 14 najlepszych bezpłatnych narzędzi do nauki angielskiego online i zacznij działac już dziś

Kursy online

Ucz się w domu z kursów lub e-booków praktycznego angielskiego, metodami, które ułatwiają systematyczność

Lekcje online

Skorzystaj jeśli potrzebujesz indywidualnego wsparcia lub kogoś do rozmowy po angielsku przy kawie