O mnie

o mnie

 • Zastanawiasz się, jak połączyć opiekę nad dziećmi, prowadzenie domu, być może też pracę: gdzie tu jeszcze zmieścić naukę angielskiego?
 • Marzy ci się swobodne rozmawianie po angielsku: w pracy, na wakacjach, ze znajomymi.
 • Chciałabyś śmigać po angielsku, jak za czasów studiów.
 • Zastanawiasz się, jak w napiętym harmonogramie dnia uszczknąć chwilę dla siebie. Bez wyrzutów sumienia.
 • Chcesz pokazać swoim dzieciom na własnym przykładzie, że uczenie się ma sens, a nie tylko je do tego przekonywać.
 • Frustruje cię, jak wiele książek, artykułów, filmów, tutoriali na interesujące cię tematy jest dla ciebie niedostępnych, ponieważ są tylko po angielsku.
 • Chciałabyś zrobić dla siebie coś, co zaprocentuje w przyszłości, niezależnie od twojej ścieżki zawodowej.

ANGIELSKI DLA MAM

Chcę Ci powiedzieć, że kibicuję Tobie i wszystkim Mamom, a w szczególności tym, które pomimo ogromu obowiązków, chcą się rozwijać.

Nazywam się Ewa Beczek. Od 12 lat uczę angielskiego. Jestem też mamą Hani, Lenki oraz Kuby i znam dylematy i trudności z jakimi zmagają się mamy małych dzieci. Wiem, że wszystko nagle staje się trudniejsze. Wyzwaniem jest przeczytanie gazety, marzeniem chwila drzemki albo spokojna rozmowa telefoniczna.

Jak zatem zorganizować 2 razy w tygodniu 60-minutowe lekcje angielskiego? Szczególnie jesienią i zimą, kiedy dzieci zaczynają chorować?

Wiedz, że nie trzeba godzinnej lekcji ani dojazdów do szkoły językowej. Nie musisz przedzierać się przez długie i nudne teksty. A kiedy nie wykonasz 100% tego, co sobie założyłaś, nie oznacza to porażki. Wierzę, że systematyczność i małe kroki to droga do sukcesu. Nawet 10 minut dziennie przynosi rezultaty. Każda minuta więcej to bonus. Każda minuta mniej – to życie.

Oprócz ogromu empatii dla wszystkich Mam, do kursów i podcastów Happy Kids Talk wnoszę też lata doświadczeń w uczeniu angielskiego – łącznie w 8 szkołach różnego typu w Polsce i w Szwecji.

o mnie

o mnie

JAK SIĘ UCZYĆ W HAPPY KIDS TALK?

Od wielu lat łączę rolę mamy i żony z pracą, którą autentycznie lubię, a także z rozwijaniem własnych zainteresowań. Fascynuje mnie temat uczenia się, motywowania, rozwijania zdolności. Sama lubię się uczyć i wiem, jak zachęcić do tego innych. Odkąd zostałam mamą, nadal staram się znaleźć czas na pogłębianie wiedzy na ten temat. Bywa to trudniejsze. Zdarzało mi się nastawiać budzik na godzinę wcześniej, żeby czytać książki o tym, jak działa mózg albo co sprawia, że łatwiej zapamiętujemy.

Stworzyłam PODCAST Happy Kids Talk oraz KURSY ONLINE, ponieważ pragnę dać Ci narzędzia i wsparcie potrzebne do systematycznej i wygodnej nauki angielskiego. Przyświeca mi idea połączenia interesujących tematów z nauką angielskiego.

Happy Kids Talk to nagrania dla Mam, które chcą doskonalić swój angielski, słuchając o:

 • domu i dzieciach
 • organizowaniu czasu
 • zwiększaniu motywacji
 • skutecznym, szybkim i przyjemnym uczeniu się

Wbrew pozorom, wiedza na te tematy nie jest intuicyjna. Przygotowując materiały, sięgam do sprawdzonych źródeł z dziedziny psychologii, neurodydaktyki i pedagogiki, a następnie przekładam je na praktykę dnia codziennego.