codzienność obowiązki

#57: Jestem mamą na autopilocie

Czy zdarzyło Ci się kiedyś znaleźć w takiej sytuacji, że otworzyłaś lodówkę i nie mogłaś sobie przypomnieć po co właściwie? O tak, przyznaję się, że mnie to spotkało! A to tylko jeden z wielu zabawnych przykładów, które przypisuję mojej codziennej rutynie na autopilocie.

W tym odcinku mówię o tym, jak często działam na autopilocie w swoim codziennym życiu. I wiecie co? Okazuje się, że to całkiem normalne! Wszystkie mamy mają swoje rutyny, nawyki i schematy, które działają jak automat. Ale właśnie to automatyczne funkcjonowanie czasem sprawia, że przegapiamy te małe, ale piękne momenty z naszymi dziećmi.

Właśnie dzięki temu odcinkowi, mam świetne pomysły, jak wdrożyć uważność w moje codzienne działania. Chcę być bardziej obecną i uważną mamą dla moich dzieci. No i wiecie co? To działa!

Zapytałam moje dzieci, czego potrzebują ode mnie: więcej i mniej. I odkryłam, że czasem wystarczy uśmiechnąć się i być bardziej pozytywnie nastawioną, żeby sprawić im radość. To takie małe, ale ważne rzeczy!

Dziękuję, że jesteście ze mną na tej cudownej podróży macierzyństwa! Dajcie znać w komentarzach, czy też jesteście “mamą na autopilocie”.

Wstęp do nagrania jest w języku polskim, a całość nagrania jest po angielsku, żebyś mogła wygodnie uczyć się angielskiego online.

podcast Happy Kids Talk tekst transkrypcja Happy Kids Talk Ewa Beczek angielski

Polecam również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *