Planner i film dla Ciebie

Ucz się angielskiego systematycznie
i z przyjemnością

Unikalna metoda na regularną naukę angielskiego, nawet jeśli brakuje Ci motywacji i nie masz na to czasu.

Pobierz planner i film bezpłatnie.

Żeby uczyć się angielskiego systematycznie, nie potrzebujesz pokładów silnej woli, niewiadomo jak głębokiej motywacji ani godziny wolnego czasu dziennie.

Potrzebujesz kompletnie nowego podejścia do samej nauki i kilku trików, z którymi angielski stanie się chwilą relaksu a nie kolejnym żmudnym obowiązkiem.

Daj nauce angielskiego szansę, przekonaj się, że to może być fajne.

Hej, jestem Ewa.

Od zawsze uczę angielskiego, ale od kilku lat wspieram w tym szczególnie mamy, które chcą się uczyć lub pozostać w kontakcie z językiem w domu.

Jestem też mamą trojga dzieci oraz absolwentką anglistyki i psychologii z 14 –letnim doświadczeniem zawodowym.

Doskonale wiem, z jakimi wyzwaniami mierzą się mamy, które poza wszystkimi ważnymi obowiązkami chcą też zadbać o swój rozwój i nauczyć się lub choćby nie zapomnieć języka angielskiego.

Moją pasją jest odnajdywanie sposobów na to, żeby z angielskiego zrobić przyjemność i zabawę, do której chce się wracać. Dzięki temu przestaje ona być przykrym obowiązkiem a zaczyna być przyjemną chwilą dla Ciebie.

W taki sposób projektuję moje materiały do nauki. Tego jak to zrobić, nauczę Cię w tym mini szkoleniu. Zapraszam.

Dowiedz się jak z nauki angielskiego zrobić skuteczną i przyjemną rutynę na co dzień, do której będziesz chciała wracać.

Mini szkolenie – unikalne połączenie psychologii z nauką angielskiego, które pomoże Ci nauczyć się języka i w końcu zacząć swobodnie rozmawiać i korzystać z anglojęzycznych materiałów kiedy zechcesz.

Szkolenie

Zebrałam w nim proste metody, które sprawią, że nie będziesz potrzebowała pokładów motywacji i samodyscypliny, żeby uczyć się systematycznie, ponieważ po prostu zacznie Ci się chcieć!

Planner

Pomoże Ci w zaplanowaniu pierwszych kroków i zrobi z całego procesu przyjemną zabawę, żeby angielski już nigdy nie kojarzył Ci się z przykrym obowiązkiem. Plus dostarczy pomysłów na naukę, na które nie potrzeba dużo czasu.

Ewa mówi bardzo wyraźnie, dzięki czemu relaksuję się i mam uczucie, że dużo rozumiem. I powodują uśmiech na twarzy i pozytywne nastawienie
Marta Zabłocka
Serdecznie polecam naukę angielskiego z ewą. Jej lekcje są bardzo ciekawe i starannie przygotowane, a podczas spotkań tworzy naprawdę luźna i miłą atmosferę. U mnie osobiście przełamało to lęk przed mówieniem
Maja
Ewa jest niezwykle rzetelną i profesjonalną osobą, znakomicie radzi sobie z nauczaniem online a do tego jako mam trójki dzieci świetnie rozumie ograniczenia innych mam.
Monika Mazurek

Pobierz bezpłatnie teraz

Zacznij uczyć się angielskiego systematycznie
i z przyjemnością