planowanie

#29: Jak planuję dzień, tydzień, miesiąc?

planner tygodniowy

Plannery, kalendarze i listy spraw. Uwielbiam planować, a wpisywanie zadań do kalendarza to moje hobby. Często jestem tak zajęta planowaniem, że na działanie i załatwianie spraw nie starcza czasu. Przepisuję wtedy moją listę rzeczy do zrobienia na kolejny dzień. I pomimo tego, że to czasochłonne, to planowanie ma dużo zalet.

W 29 odcinku podcastu opowiem o tym, jak planuję dzień, tydzień i miesiąc i jakie proste narzędzia pomagają mi w codziennym planowaniu. Opowiem też o 6 powodach, dla których planowanie jest dla mnie ważne. Zapraszam do słuchania!

The form you have selected does not exist.

Linki:

Kalendarz Madama

Kalendarz Love Simple Creations

Plannery Lady Planer

Plannery Pani Swojego Czasu

Plannery Make-it-Easy

Plannery Minimal Life

podcast tekst transkrypcja Happy Kids Talk Ewa Beczek

Napisz też komentarz i opisz swoje sposoby na planowanie. Każdy sposób na planowanie może być dobry, choćby oznaczał brak planowania.

Polecam również:

2 Comments

  1. Kolejny fajny podkast! Choć planowanie nie jest moim hobby,to bardzo je lubię,albo raczej lubię mieć wszystko zaplanowane 🙂 Uwielbiam papierowe kalendarze,ale odkąd jestem w małżeństwie,nie sprawdzają się one,bo mąż nie widzi tego,co w nich zapisuję. Przeszliśmy więc na system online. Korzystamy z Google Callendar, Nozbe i Evernote. To nam bardzo ułatwia łączenie wszystkich spraw. Dzięki za to nagranie! Zupełnie nie odczułam, że jest dłuższe 🙂
    Może nagrasz coś jeszcze ciekawego na temat wychowania małych dzieci? Może coś na temat metody Montessori na co dzień? 🙂

  2. Ciekawy podcast, dzięki. Ja tez lubię mieć wszystko zapisane w kalendarzu, no może niekoniecznie kiedy wyczyscilam swoje pędzle… ale;)
    Ps.
    Masz anielski głos;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *