wyjątkowe chwile

#34: Jak przechowywać pamiątki dziecka

angielski online dla mam Ewa Beczek

Większość dzieci ma pudełka na zabawki. Często pośród tych pudełek można znaleźć jedno pudło, które leży wysoko. To pudełko pełne skarbów i pamiątek. Mamy od pierwszych dni swojego dziecka zbierają do tego pudełka cenne przedmioty, które potem przechowują przez wiele lat.

W 34 odcinku podcastu opowiem o tym, jak przechowują pamiątki dzieci i dlaczego są dla mnie ważne. Dowiesz się też co robię, by utrwalić słodkie dziecięce głosy i ich zabawne powiedzonka. Zapraszam!

W komentarzu pod tym odcinkiem podziel się Twoimi przemyśleniami. Pomysły mogą być różne i każdy jest dobry. Zainspiruj inne mamy.

podcast tekst transkrypcja Happy Kids Talk Ewa Beczek

Posłuchaj też innych odcinków Happy Kids Talk – angielski dla Mam! To świetny sposób na darmową naukę angielskiego online w wolnych chwilach, w domu.

Słuchaj wygodnie Happy Kids Talk – angielski dla Mam na stronie SpreakeriTunes i Spotify.

Polecam również:

2 Comments

  1. Cześć,
    cudne pomysły, wykorzystam! Dziękuję. Zdjęcia również przechowuję w folderach, ale staram się drukować albumy z tych najukochańszych (jeden na rok) i przy okazji tego jednak wyrzucać część powielonych cyfrowych odbitek. Zauważyłam jednak, że zdjęcie mam moc również w chwili jego wykonania, kiedy dzielisz się obrazem z dziadkami. 🙂
    Pozdrawiam,
    Justyna

    1. Zgadzam się, wysyłanie dziadkom zrobionych zdjęć to świetny pomysł 🙂 Często dziadkowie nawet nie wiedzą, ile się u nas dzieje i uwielbiają oglądać zdjęcia i krótkie filmiki. A moim marzeniem jest drukowanie pięknego albumu podsumowującego rok, ale zawsze odkładam to na później i w końcu tego niestety nie robię. Ale może kiedyś będę miała na to więcej czasu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *