motywacja

#9: Jak się motywować przy dzieciach?

angielski dla mam

Masz pomysł na siebie? Chciałabyś lepiej się czuć lub wyglądać? Zrobić kurs online? Albo napisać swoją książkę? To wymaga wysiłku i czasu, ale zmiana może przynieść rezultat o jakim marzysz. I wtedy myślisz sobie, że przy małych dzieciach wyzwaniem bywa nawet rozpakowanie zmywarki…

Jeśli chcesz jednak spróbować zmienić swoje życie na lepsze już teraz, nie czekając aż dzieci urosną, to posłuchaj tego nagrania.

W dziewiątym odcinku podcastu będę opowiadać o tym, jak mama może motywować się przy małych dzieciach, co pomaga nie rezygnować i na czym polega magia „Fake it till you make it”.

Wstęp do nagrania jest w języku polskim. Natomiast całość nagrania jest po angielsku po to, żebyś mogła uczyć się języka angielskiego. 

podcast tekst transkrypcja Happy Kids Talk Ewa Beczek

Polecam również:

2 Comments

  1. Dziękuję bardzo za te podcasty. To właśnie ty zmotywołałaś mnie do sięgnięcia ponownie do angielskiego. Czy jest możliwość otrzymania tekstu pisanego, nie wszystko rozumniem.

    1. Cieszę się, że podcasty się podobają. Trzymam kciuki, żeby nauka angielskiego była przyjemnością. I wierzę, że z każdym dniem będzie coraz lepiej. Nie mam transkrypcji nagrań. Ale pomyślę o tym, bo chciałabym, żeby Happy Kids Talk się rozwijało. Zastanawiam się, co jeszcze byłoby dobrym pomysłem. Wszystkie sugestie mile widziane 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *