kluczowe umiejętności nauka sposoby nauki

#24: Jak uczyć dziecko angielskiego w domu?

jak uczyć dziecko angielskiego

Angielski jest potrzebny każdemu i stał się narzędziem używanym na co dzień. To nie chwilowa moda. Rodzice wiedzą, że ich dzieci za kilka czy kilkanaście lat też będą go używać. Dlatego szukają sposobów na naukę angielskiego dla dzieci. Jest wiele dostępnych opcji: lekcje indywidualne, szkoły językowe, przedszkola i szkoły dwujęzyczne. Są jednak też proste i darmowe rozwiązania, dzięki którym Twoje dziecko może uczyć się angielskiego w domu.

W 24 odcinku podcastu będę opowiadać o tym, jak uczyć dziecko, jak to robić w łatwy i skuteczny sposób oraz jaka strona internetowa jest moim najlepszym odkryciem do nauki angielskiego dla dzieci.

Wstęp do nagrania jest w języku polskim. Natomiast całość nagrania jest po angielsku, żebyś mogła wygodnie uczyć się angielskiego online. Dowiedz się więcej o tym, jak uczyć się angielskiego w domu.

podcast tekst transkrypcja Happy Kids Talk Ewa Beczek

Linki:

Super Simple Songs – piosenki na youtube, które dzieci uwielbiają

Cocomelon – piosenki dla dzieci na youtube, które są super atrakcyjne i wciągające

Yummy.pl – świetna strona z grami, na której dzieci uczą się angielskiego, niemieckiego i francuskiego (aby otworzyć stronę trzeba włączyć flash)

Zobacz darmowe nagranie z kursu i dowiedz się jak uczyć dziecko angielskiego w domu!

Posłuchaj też innych odcinków Happy Kids Talk – angielski dla Mam! To świetny sposób na darmową naukę angielskiego online w wolnych chwilach, w domu.

Słuchaj wygodnie Happy Kids Talk – angielski dla Mam na stronie Spreaker, iTunes i Spotify.

Polecam również:

2 Comments

  1. Nie wiem jakim cudem wcześniej do Ciebie nie trafiłam – przecież ten blog i podcast to jest perełka, o której warto powiedzieć innym mamom uczącym się angielskiego i przekazującym ten język swoim dzieciom 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *