biznes marzenia

#19: Spełnij marzenia o własnym biznesie

marzenia o własnym biznesie

Czy odkąd zostałaś mamą masz więcej kreatywnych pomysłów? I myślisz sobie, że można z nich stworzyć biznes. To pomysły, które zaczynają kwitnąć w Twojej głowie. Stwórz z nich coś pięknego. Posłuchaj nagrania Happy Kids Talk i ucz się angielskiego.

W 19 odcinku podcastu opowiem o kreatywności kobiet, przedsiębiorczych mamach i miejscach, które wspierają w rozwijaniu firmy przy dzieciach.

podcast tekst transkrypcja Happy Kids Talk Ewa Beczek

Wstęp do nagrania jest w języku polskim. Natomiast całość nagrania jest po angielsku, żebyś mogła wygodnie uczyć się angielskiego online. Dowiedz się więcej o tym, jak uczyć się angielskiego w domu.

marzenia o własnym biznesie
marzenia o własnym biznesie

Linki:

Latająca Szkoła – biznesowa szkoła online dla kobiet. Wymyśl Twój biznes, zacznij go rozwijać i zarabiać na nim.

Akuku Mamo – aplikacja, dzięki której poznasz mamy w Twojej okolicy. Pobierz i znajdź mamę, z którą umówisz się na kawę.

Rodzic w mieście – fundacja, która wspiera mamy, które chcą prowadzić własne biznesy. Zapisz się i przyjdź na spotkanie, na którym poznasz mamy, takie jak Ty.

Posłuchaj też innych odcinków Happy Kids Talk – angielski dla Mam! To świetny sposób na darmową naukę angielskiego online w wolnych chwilach, w domu.

Słuchaj wygodnie Happy Kids Talk – angielski dla Mam na stronie Spreaker, iTunes i Spotify.

Polecam również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *